f@ny.wgz.cz

Vítejte na mých stránkách.

Homepage

Ve čtvrtek 5. února proběhlo vyhlášení nejlepších sportovců okresu Hodonín za uplynulý rok. Stal jsem se nejlepším sportovcem okresu Hodonín. Ocenění tak bylo příjemným zakončením úspěšné sezony 2008. Na fotky z vyhlášení se můžete podívat zde.
Fotky ze závodu na konci soustředění juniorů v Roudnici od Janiny.
http://janisschka.rajce.idnes.cz/Juniori_trenink/#album
První dva dny bylo v Bratislavě největší vedro. Pak už jenom zima a déšť. Na akci byli snad všichni junioři z ČR a tréninky stály zato. Závod se povedl, hodně lidí stálo na bedně. Včetně mě. Nakonec jsem zkončil na stříbrné pozici, kdy mě jenom součtem časů porazil domáci Jerguš Baďura. Zde je k nahlédnutí pár fotek.
Konečně jsou tady prázdniny, ideální doba pro soustředění v Bratislavě. Tentokrát netekl pouze jeden kanál jako tomu bývá normálně, ale hned všechny najednou...Takže jsem si vyzkoušel i kanál,kde se jelo Mistrovství světa. Fotky jsou k nahlédnutí zde.
Na trnávce byla letos docela netradiční trať. V něděli se jela nečekaně skoro celá slalomová dráha. Což je i pro ostřílené borce fyzicky hodně náročné. Právě na této trati se mě povedla jízda a nakonec jsem na C1 skončil na 7. místě! Poprvé jsem se dostal do finálové jízdy(10 nejlepších.) Fotky z Trnávky jsou k nahlédnutí zde.
1  
2  
3  
4  
5  
 
F@ny 2007 - 2008, webmaster: PiVkA|Heineken