f@ny.wgz.cz

Vítejte na mých stránkách.

Moje úspěchy

Tady jsou největší uspěchy, které jsem letos dosáhl.

Letošní ME juniorů+U23 Solkan se českým barvám povedlo.Mezi juniory se nejlépe vedlo Kači Kudějové,která si odváží zlato.Další dvě medaile připojili deblíři. Stříbrnou pozici obsadili Ondra Karlovský a Kuba Jáně,bronz Hozna Vlček a Robert Gotvald. Poslední juniorskou individuální medaili si super výkonem zajistil Ondra Tunka.
Další medailové pozice se zrodily v závodu hlídek. Mistry evropy se stala šestice našich juniorských deblů(Ondřej Karlovský, Jakub Jáně, Robert Gotvald, Jan Vlček, Jonáš Kašpar a Marek Šindler) další cený kov přidali kajakáři(Jirka Dupal,Ondra Zajíc,Ondra Tunka), kteří obsadili druhé místo. Poslední cenný kov v juniorských hlídkách přidali singlíři. Po vyrovnaných jízdách,kdy jsme se na trati dopustili pouze jednoho dotyku jsme zkončili na bronzovém stupínku.

Oficiální stránky ME v Solkanu: www.kajaksolkan2008.si/eng/
Výsledky nalezení na adrese: www.kajaksolkan2008.si/results/

Fotogalerie:
http://ladislaf.rajce.idnes.cz/ - fotky od Ládi Vlčka  
http://gryf.rajce.idnes.cz/ - fotky od Kači Kudějové
Letošní juniorský vrchol sezóny je za námi. Minulý víkend se v Roudnici nad Labem jelo Mistrovství světa juniorů ve vodním slalomu. Jelikož se letos jelo u nás, na kanále jsme toho hodně natrénovali. Počasí ze začátku vůbec nevypadalo dobře, na zahájení pršelo jak z konve. Hned další den se to ale zlepšilo a až do konce bylo krásně. Hned v první den závodění jsme měli nabitý program. Jela se kvalifikace C1 a K1 ž a taky hlídky obou kategorií, ve kterých už šlo o medaile. Z kvalifikace do semifinále probojovali všichni v pohodě až na Aničku Bustovou, která musela bojovat až do konce. V hlídce (Martin Řiha, František Jordán, Jiří Herink) jsme si docela věřili,protože kanál známe ze všech nejlíp. Po první jízdě sme byli spolu s Slovinci,Němci,Rusi naskládaní asi ve 3 vteřinách, proto musela být druhá jízda aspoň tak dobrá jako ta první. Druhá jízda se nám povedla, a i přes pár chyb sme nakonec skončli na 2. místě a stali sme se tak Vícemistry světa v kategorii C1. Slovinci zajeli skvělou jízdu a vyhráli s náskokem 4 sekund. Třetí Němci na nás ztráceli necelé 3 desetiny. Naše děvčata (Kača Kudějová, Verča Vojtová, Anča Bustová) zajeli suprové jízdy a poprávu vyhrály. Další den se jely hlídky dalších dvou kategorií. Deblíři(Robert Gotvald, Jan Vlček, Ondřej Karlovský, Jakub Jáně, Jonáš Kašpar a Marek Šindler) potvrdili, jak dobře jim to jezdí a taky se stali Mistry světa. Kajakářům se jízdy úplně nepovedly a nakonec nedosáhli na medailové pozice. V individuálním závodě se vedlo hlavně deblům. Robert Gotvald a Jan Vlček se stali Mistry světa. Stříbro berou Ondřej Karlovský a Jakub Jáně. Na stupně vítězů se ještě podívala Kača Kudějová, když skončila třetí. V kajaku se až ťukem na poslední protivodné bráně odsunul na bramborovou pozici Tomáš Maslaňák. České republice se na domácím mistrovství vedlo, stala se nejúspěšnější zemí celého mistrovstí.
Na stránkách MSJ najdete všechny informace a výsledky: http://www.kkroudnice.cz/vysledky-57/
Na pár fotek se můžete podívat ze zahájení,vyhlášení, atd.se můžete podívat zde.
V anketě Okresního sdružení ČSTV Hodonín se skvěle umístili zástupci Veselí nad Moravou. V kategorii družstev obsadily třetí příčku házenkářky HC Britterm-Slokov Veselí nad Moravou. Mezi talenty roku se pak dostali kanoista František Jordán a moderní gymnastka Michaela Molková.
15.09. 2007 jsem se v Liptovském Mikuláši stal
mistrem české republiky v kategori C1 dm. Letos se jelo MČR na Slovensku. Trať byla hodně dlouhá a taky docela těžká (jak už to většinou bývá). První jízda se mě povedla, byl jsem celkově třetí. Druhou jízdu jsem jel stejně, až na jednoho ťuka, takže jsem nakonec skončil celkově 4 a ve své kategorii první. V kajaku jsem  skončil bramborový, třetí místo mě uniklo o méně než jednu vteřínu. Pak jsem ješte ukořistil medaili ve slalomové a sjezdové hlídce, kterou jsem jel se sestrou a s Ninou. Celé to zakončila zlatá medaile v kombinaci slalomu a sjezdu na C1.Na kompletní výsledky slalomu i sjezdu se můžete podívat v sekci "výsledky" a na fotky v sekci "galerie".
Nedávno se mě povedly závody v Roudnici nad Labem. Tady se můzete podívat na článek z oficiálních stránek našeho města. Stránky města
Sjezd jezdim jenom jako doplněk ke slalomu(na kondičku). Letos se jelo MČR dorostu ve sprintu v ČB. Poněvadž jsme tam měli právě v tomto termínu soustředění, neváhal jsem a usedl do sjezdových lodí. Nakonec jsem získal 3. místo v C1.
 
F@ny 2007 - 2008, webmaster: PiVkA|Heineken